Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
sobota 19.10.2019
2:5
(2:1)
Bažantnice
Diváci: 40
SK Sigma Olomouc
Foltyn – Hrdina (58. Malík), Horváth, Seriš, Stavař – Graf, Michejda (58. Hvojník), Radecki – Míček (51. Kořenek), Mbaye (58. Schack), Krosčen.
Branky: 12. Graf, 27. Mbaye - 39., 46., 50. a 52. Judas, 48. Macharáček
Rozhodčí: Chylek

Komentář

Trenéři Ondřej Gazdoš a Tomáš Červenka: „Jsme rádi za každý takový těžký zápas se silným soupeřem, který nám dal spoustu poznatků a námětů pro zlepšení. V první půli jsme si i přes mírnou herní převahu Sigmy dokázali vytvořit dvougólový náskok. Bohužel jsme jej však neudrželi do přestávky, čímž jsme soupeře dostali zpátky do hry. Vstřelená branka padla, jako již poněkolikáté, z první soupeřovy střely na bránu, což mrzí o to víc. Po přestávce Sigma šťastně vyrovnala, poté jsme zažili děsivých šest minut, během kterých jsme inkasovali další tři branky. To zápas definitivně rozhodlo.“ 
Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.