Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

1.FC Slovácko
sobota 26.10.2019
4:0
(0:0)
Stadion Stonky
Diváci: 38
MFK Karviná
Tiahnibok – Hrdina (74. Malík), Horváth, Seriš (41. Taksonyi), Kořenek – Graf (41. Míček, 74. Schack), Michejda (68. Valošek), Radecki – Mbaye, Kačor, Krosčen (70. Poledník).
Branky: 72., 77. a 80. Bílek, 71. Hrdlička
Rozhodčí: Obdržálek

Komentář

Trenéři Ondřej Gazdoš a Tomáš Červenka: „Pro nás velmi krutý výsledek. Hra byla po většinu zápasu vyrovnaná, domácí byli lepší v kombinaci, ale do větších šancí jsme je nepouštěli. Naše slibné příležitosti jsme bohužel nedokázali dotahovat do konce. Po první inkasované brance se zápas zlomil, z naší strany už nebyla síla k obratu. Měli bychom však zápas dohrát lépe a neinkasovat v posledních deseti minutách další tři branky.“
Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.