Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FC Baník Ostrava
sobota 2.11.2019
6:1
(3:0)
Stadion Bazaly
Diváci: 40
MFK Karviná
Tiahnibok – Hrdina, Horváth, Radecki, Kořenek (70. Hvojník) – Seriš, Graf, Michejda – Krosčen (63. Míček), Kačor (53. Malik), Mbaye (70. Schack).
Branky: 6. a 68. Honajzer, 15. a 32. Pilař, 67. Rygol, 76. Lacina - 71. Graf
Rozhodčí: Seipel

Komentář

Trenéři Ondřej Gazdoš a Tomáš Červenka: „Na zápas jsme se všichni těšili a věřili, že budeme Baníku vyrovnanějším soupeřem, než v prvním zápase sezóny. To se nám bohužel nepovedlo a odehráli jsme nejméně povedený zápas celého podzimu. Chyběl nám pohyb bez míče, agresivita a větší přesnost v kombinaci. Působili jsme hodně zakřiknutě a bez energie. Věříme, že se jednalo o ojedinělý výpadek a poslední dva zápasy odehrajeme daleko lépe.“

Ohlasy trenérů


Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.