Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
úterý 20.8.2019
4:0
(3:0)

Diváci: 50
FC Fastav Zlín
Heinz – Hrdina (71. Malik), Horváth, Pomeranek, Stavař – Drobek, Graf, Michejda (70. Kořenek) – Kačor (70. Míček), Seriš (71. Hvojník), Krosčen (58. Mbaye).
Branky: 12., 29. a 72. Graf, 34. Krosčen
Rozhodčí: Revaj

Komentář

Trenéři Tomáš Červenka, Daniel Novák a Ondřej Gazdoš: „Do zápasu jsme šli s úkolem zlepšit náš výkon oproti Baníku, což se nám povedlo. Kluci hráli opět velmi aktivně, zlepšilo se nabízení pro přihrávky i napadání po ztrátě míče. V prvním poločase jsme si vytvořili velké množství šancí a tři se nám podařilo proměnit. Ve druhém poločase už naše efektivita v zakončení nebyla taková, ale aktivní hra pokračovala až do konce utkání, za což jsme rádi.“
Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.