Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
středa 9.10.2019
2:0
(1:0)
Kovona
Diváci: 85
SK Dynamo Č. Budějovice
Fabisz - Ceniga (46. Molitorisz), Volný, (39. Fukala), Jurčák, Szostek - Vraj (83. Rohal), Šilák, Marciňa, Motyčka - Biegon (87. Wdowik), Klváček (72. Hruška).
Branky: 11. Vraj, 58. Molitorisz
Rozhodčí: Šimeček

Komentář

Trenér Marcel Frajt: „Soupeř z jihu Čech byl dobrý a velmi zdatný a v úvodu si vytvořil tlak včetně dvou nadějných situací, které jsme ustáli a v jedenácté minutě udeřili gólem po pěkné kombinaci. V první půli si Budějovice vytvářely šance, nás držel gólman Fabisz. O to je cennější, že jsme nulu udrželi až do konce utkání a navázali kolektivním výkonem na sobotní vítězství proti Meteoru.“

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.