Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
pátek 20.9.2019
2:1
(1:1)
Kovona
Diváci: 90
SK Slavia Praha
Fabisz – Motyčka, Volný, Jurčák, Szostek – Ceniga (46. Vraj), Rohal (69. Wdowik) - Šilák, Marciňa, Klváček – Biegon (84. Malina).
Branky: 12. Marciňa, 64. Vraj - 33. Novák
Rozhodčí: Richtár

Komentář

Trenér Marcel Frajt: „Slavia byla fotbalovější, ale my naopak odhodlanější, bojovnější a větším nasazením jsme utkání zlomili na svou stranu. Hostům jsme nedali nic zadarmo, naopak jsme měli dobré a rychlé přechody do útoku, po kterých jsme vstřelili obě branky. Poctivá kolektivní práce se klukům vyplatila a získali jsme tři body.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.