Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FK Pardubice
sobota 28.9.2019
4:2
(4:1)

Diváci: 50
MFK Karviná
Fabisz - Motyčka, Volný, Jurčák, Szostek (68. Ceniga) - Šilák, Marciňa (58. Hruška) - Vraj, Klváček, Rohal (46. Wdowik) - Biegon (74. Buřík).
Branky: 6. Němec, 18. z pen. Teplý, 21. Miláček, 43. Kirchner - 1. Jurčák, 66. Klváček
ČK: 20. Volný (KAR.)
Rozhodčí: Brychta

Komentář

Trenéři Marcel Frajt a Miroslav Štěpánek: „Jestliže jsme byli v minulém utkání spokojení s nasazením a poctivostí, tak zejména v první půli to nebylo ono, i když jsme šli hned v první minutě do vedení. To nás ukolébalo, přestali jsme hrát a nebyli důrazní. Kluci byli u všeho pozdě, měli problémy s důrazem domácích. Po necitlivém brzkém vyloučení jsme šli do deseti a domácí nám vstřelili čtyři góly. Do druhé půle nastoupili kluci jako vyměnění a tento poločas musíme hodnotit jen pozitivně – domácí jsme do ničeho nepustili, snížili jsme po standardní situaci, ale zbytek se nám už dohnat nepodařilo. První půle nás vytrestala.“  

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.