Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
pátek 18.10.2019
3:1
(3:1)
Kovona
Diváci: 60
FC Fastav Zlín
Fabisz - Motyčka, Znaj, Jurčák, Szostek - Vraj (50. Hruška), Šilák (84. Ceniga), Wdowik (50. Rohal), Klváček - Biegon, Marciňa (71. Bugala).
Branky: 23. Biegon, 31. Vraj, 41. Jurčák - 8. Trtek
Rozhodčí: Bebenek

Komentář

Trenéři Marcel Frajt a Miroslav Štěpánek: „Třetí zápas po sobě bojujeme s úvodními minutami, nedaří se nám zachytit úvod. Potvrdilo se to i v tomto utkání, kdy se Zlín ujal brzy vedení. Chvíli to trvalo, ale družstvo se od dvacáté minuty zvedlo a do konce prvního dějství jsme duel třemi góly otočili. Po změně stran jsme šli dvakrát samo na bránu, ale skóre se už nezměnilo i kvůli tomu, že hosté nebyli v naší šestnáctce nebezpeční. Celkově se hrál fotbal mezi šestnáctkami, neurovnaný se spoustou nakopávaných míčů a nepřesnostmi. Zasloužená výhra, za kterou jsme rádi.“   

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.