Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FC Hradec Králové
sobota 26.10.2019
2:2
po penaltách
3:1
(2:1)

Diváci: 60
MFK Karviná
Fabisz - Motyčka, Šilák, Jurčák, Szostek - Vraj (70. Ceniga), Wdowik (31. Hruška), Marciňa, Klváček - Biegon (90. Malina), Bugala (52. Rohal).
Branky: 13. Brychta, 44. Ludvík - 16. Vraj, 70. Šilák
Rozhodčí: Jansa

Komentář

Trenéři Marcel Frajt a Miroslav Štěpánek: „U favorita s řadou individualit jsme odehráli dobrý zápas, i když samotný vstup nám nevyšel. Avšak na vedoucí gól domácích jsme během tří minut zareagovali vyrovnáním a kluci se zvedli. Bojovné, rychlé a dramatické utkání se odehrávalo mezi šestnáctkami. V přechodové fázi jsme dělali spoustu chyb. Hradec šel krátce před poločasem do vedení, v kabině jsme kluky nabádali k trpělivosti – a povedlo se. Dvacet minut před koncem se nám podařilo vyrovnat. V závěru jsme měli štěstí při tlaku domácích, v penaltovém rozstřelu jsme proměnili pouze jednu penaltu. Ceníme si na týmu, že dokázal dvakrát vyrovnat nepříznivý stav a vezeme první bod z hřiště soupeře.“ 
Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.