Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

SFC Opava
pátek 8.11.2019
1:2
(1:0)
Městský Stadion
Diváci: 60
MFK Karviná
Fabisz – Ceniga, Šilák, Motyčka, Szostek – Vraj (88. Buřík), Jurčák, Marciňa (85. Wdowik), Hruška (61. Klváček) – Biegon (88. Malina), Rohal (69. Bugala).
Branky: 30. Ligač - 62. z pen. Jurčák, 84. Vraj
Rozhodčí: Sivera

Komentář

Trenéři Marcel Frajt a Miroslav Štěpánek: „S celým utkáním jsme byli spokojení. Vyšel nám vstup do zápasu, do dvacáté minuty jsme si vytvořili tři jasné šance, ale paradoxně udeřil soupeř po standardní situaci. Pár minut jsme byli otřesení, domácí trefili ještě tyč a do poločasu měli navrch. Odhodlání, touha a bojovnost – tyto aspekty náš tým má. Kluci zápas otočili, od úvodu druhého poločasu měli územní převahu a vytvářeli si šance. Po hodině hry jsme vyrovnali z penalty po faulu na Rohala a zaslouženě jsme zápas rozhodli pár minut před koncem.“  
Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.