Generální partner
Světlý režim
30. listopad 2019

Otočka! B-tým porazil třetiligový Frýdek-Místek

Zlepšený a zpřesněný výkon ve druhé půli znamenal tři góly do sítě soupeře z MSFL a vítězství 3:1! Kombinovaný B-tým spolu s dorostenci se mohl radovat z poslední výhry v roce 2019.
MFK Karviná B
pátek 29.11.2019
3:1
(0:1)
Kovona UT
Diváci: 30
MFK Frýdek - Místek
Neuman (60. Drobek) - Wenglorz, Mrózek (46. Holzer), Hujo, Kaczmarczyk (46. Hejda) - Ceniga - Puchel, Choi, Hladík (60. Teplan), Bielan - Tshibwabwa (46. Streit).
Ciupa – Koňařík, Kaizar (35. Nezhoda), Bialek, Hýbl (46. Pavela) – Skwarczek – Mikulenka (46. Křenek), Ožvolda, Teplý (46. Krajčo) – Telnar, Benc.
Branky: Choi 2, Streit 1 - Benc 1

Komentář

Trenér Čestmír Kročil: „První poločas byl špatný ve všech směrech, kupili jsme plno chyb, soupeři jsme odevzdávali míče, nepomohli jsme si ani standardními situacemi a Frýdek šel do jednobrankového vedení. Po změně stran přišlo radikální zlepšení ve všech aspektech, brzy jsme vyrovnali a přidali i další dva góly.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo