Generální partner
Světlý režim
17. únor 2020

Debakl od Ruchu Chorzów! Béčko dostalo pět gólů

Ve čtvrtém duelu zimní přípravy utrpěl rezervní tým MFK nejtěžší porážku. Od polského Ruchu Chorzów obdržel pětigólový výprask.
MFK Karviná B
sobota 15.2.2020
0:5
(0:3)
Kovona UT
Diváci: 0
K.S. Ruch Chorzów
Drobek - Hejda, Greguš, Hujo, Bielan - Steven (30. Galuška), Jean Mangabeira, Vlachovský (70. Kusyn), Blagogee - Babić (46. Ceniga), Tijani.
T. Nowak (46. Lech) – Lechowicz (68. Słota), Kawula (68. Duchowski), Kulejewski (68. Mokrzycki), Kowalski (68. Bartolewski) – Mokrzycki (46. Rudek), Duchowski (46. Iwan) – Winciersz (68. Siwek), Foszmańczyk (68. Tsuleiskiri), Bartolewski (46. Kwaśniewski) – Idzik (68. Cioch).
Branky: 4. a 40. Idzik, 85. a 90. Tsuleiskiri, 1. Winciersz

Komentář

Trenér Čestmír Kročil: „Vůbec nám nevyšel úvod zápasu, ve čtvrté minutě jsme prohrávali už o dva góly – šlo jednoznačně o nekoncentrovanost. V dalších minutách jsme hru vyrovnali, ale po naší hrubce přišel do poločasu ještě třetí gól. Chybí nám sehranost, kluci o sobě neví, je to těžké. Měli jsme dvě nebo tři gólovky, ale zatím se nám stále nedaří v koncovce. V závěru jsme inkasovali ještě dvakrát.“ 


Zdroj: TV Niebiescy dla Ruchu
Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo