Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

SK Dynamo Č. Budějovice
sobota 22.2.2020
4:1
(3:1)
SCM Složiště
Diváci: 100
MFK Karviná
Hynek – Fukala, Dadak, Holzer, Vasiľ (67. Kobza) – Teplan, Goj – Zouhar, Petrík, Hrušovský – Vrbka (45. Molitorisz).
Branky: 7.Krch, 13. Vítovec, 28. Pravda, 58. Kousal - 27. Petrík
Rozhodčí: Myška

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Blejchař: „Navzdory naší aktivitě a dobrého vstupu do utkání jsme inkasovali laciné a zbytečné góly. První jsme Budějovicím totálně darovali, druhý na téhle úrovni také nemůže padnout. Reagovali jsme výborně, zaslouženě vstřelili kontaktní gól, ale opět laciná branka hned o minutu později zřejmě duel rozhodla. Po zbytek času se kluci snažili, tlačili se na domácí, ale tím vznikal také prostor pro rychle kontry soupeře, s kterými jsme měli problémy. Konečný výsledek nás mrzí, soupeř nás ničím nepřekvapil a skóre je vzhledem k průběhu utkání kruté. Výsledek je ale jasný – důležité utkání jsme nezvládli. Do zápasu naskočili i noví hráči a nezklamali. Vždyť například Petrík vstřelil gól. Síla kolektivu, věříme, půjde nahoru. Nastoupit ještě nemohli kvůli zraněním a nemocem tři až čtyři hráči. Od prvního kola na podzim bojujeme o vše, a i když v sobotu hostíme doma třetí Sigmu, tak uděláme vše pro to, abychom uspěli.“
Záložník Kristián Petrík: „Od začátku jsme byli dominantní, ale položili nás dva rychle góly. Když jsme dali gól, tak jsem cítil, že ten zápas zvládneme. Chybělo nám možná při některých situacích kousek štěstí, a také více gólových příležitostí.“
Rozhovory Rozhovory
út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

st 1.4. | redakce

Trenér Jarábek: Fotbal v Bělorusku? To mi hlava nebere...

Už třetí týden není s týmem v každodenním kontaktu, naopak všechno řeší na dálku přes telefon nebo internet. Hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek věří, že se už ale brzy celý tým znovu sejde v kabině. V rozhovoru dále vyjádřil svůj názor na likvidaci Žiliny nebo na běloruský fotbal.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii