Generální partner
Světlý režim
16. srpen 2020

Rezerva vyhrála v Havířově 2:0!

Svěřenci Čestmíra Kročila napravili domácí prohru s Bohumínem a v neděli dopoledne na půdě Havířova zvítězili 2:0 po gólech Putyery a Mrózka. V bráně výborně zachytal z áčka navrátilec z hostování Libor Hrdlička...
MFK Havířov
neděle 16.8.2020
0:2
(0:1)

Diváci: 360
MFK Karviná B
Přibyl - Klejnot, Bányácski, Skoupý, Dawid (61. Zbavitel) - Förster, Zupko, Wojnar (89. Kisza) - Malcharek (72. Noga), Bagar (46. Velčovský), Chlopek.
Hrdlička - Hejda, Věčorek, Stropek, Kaczmarczyk - Buzek (85. Wybranczyk) - Putyera (67. Wenglorz), Vlachovský, Zhelizko, Kobza (77. Streit) - Petrík (59. Mrózek).
Branky: 32. Putyera, 82. Mrózek
ŽK: Dawid (HAV.)
Rozhodčí: Svoboda

Komentář

Trenér Čestmír Kročil: „Zápas měl z obou stran kvalitu. Týmy chtěly držet míč a hrát s ním. Měli jsme štěstí, že se nám podařilo dát první gól – hrálo se nám lépe. Ale opět, co my nedáme, to je strašné. Musím říct, že nám ohromně pomohl několika zákroky zkušený Libor Hrdlička v bráně. Navíc organizoval hru, opravdu super. Myslím si, že naše výhra je zasloužená."

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo