Generální partner
Světlý režim
16. srpen 2020

Rezerva vyhrála v Havířově 2:0!

Svěřenci Čestmíra Kročila napravili domácí prohru s Bohumínem a v neděli dopoledne na půdě Havířova zvítězili 2:0 po gólech Putyery a Mrózka. V bráně výborně zachytal z áčka navrátilec z hostování Libor Hrdlička...
MFK Havířov
neděle 16.8.2020
0:2
(0:1)

Diváci: 360
MFK Karviná B
Přibyl - Klejnot, Bányácski, Skoupý, Dawid (61. Zbavitel) - Förster, Zupko, Wojnar (89. Kisza) - Malcharek (72. Noga), Bagar (46. Velčovský), Chlopek.
Hrdlička - Hejda, Věčorek, Stropek, Kaczmarczyk - Buzek (85. Wybranczyk) - Putyera (67. Wenglorz), Vlachovský, Zhelizko, Kobza (77. Streit) - Petrík (59. Mrózek).
Branky: 32. Putyera, 82. Mrózek
ŽK: Dawid (HAV.)
Rozhodčí: Svoboda

Komentář

Trenér Čestmír Kročil: „Zápas měl z obou stran kvalitu. Týmy chtěly držet míč a hrát s ním. Měli jsme štěstí, že se nám podařilo dát první gól – hrálo se nám lépe. Ale opět, co my nedáme, to je strašné. Musím říct, že nám ohromně pomohl několika zákroky zkušený Libor Hrdlička v bráně. Navíc organizoval hru, opravdu super. Myslím si, že naše výhra je zasloužená."

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
ne 15.11. | redakce

Lukáš Čmelík: Z kabiny je cítit dobrá nálada

V prvním rozhovoru Lukáš Čmelík vychvaluje svůj nový klub, přidává názor na českou ligu a prozrazuje, s kterými hráči aktuálního kádru už v minulosti hrál v jednom týmu...

st 11.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - TOMÁŠ OSTRÁK

Dvacetiletý šikula Tomáš Ostrák patří německému Kolínu nad Rýnem, nyní je ovšem v Karviné na ročním hostování a daří se mu skvěle. Je důležitým článkem základní sestavy, navíc byl premiérově povolán do reprezentační jednadvacítky.

so 31.10. | redakce

Martin Šindelář: Mrzí mě, že se liga přerušila, přestože jsme dodržovali manuál

Od 3. října nehrají, pouze tvrdě trénují a čekají na povolení znovu hrát. Stoper Martin Šindelář doufá, že se brzy začne, protože tréninky jsou dost náročné. Aby ne, když se o víkendech nehraje a není se na co šetřit...

čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii