Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
pátek 28.8.2020
4:0
(2:0)
Bažantnice
Diváci: 35
MFK Frýdek - Místek
Tiahnibok – Hrdina, Horsinka, Pomeranek, Horváth – Seriš (74. Drobek), Graf (70. Míček), Michejda (41. Pilař) – Krosčen, Radecki (74. Mbaye), Kořenek.
Branky: 23. Radecki, 32. Seriš, 49. Kořenek, 77. Mbaye
Rozhodčí: Laštuvka

Komentář

Trenér Ondřej Gazdoš: „První domácí zápas se nám vydařil ve všech směrech. I přes čtyři vstřelené branky bych však vyzdvihl obrannou práci týmu, jelikož jsme soupeře nepustili do jediné přímé střely na naši branku. Zejména spolupráce obranné čtveřice fungovala výborně. Doufám, že podobný výkon kluci v dalších utkáních zopakují. Trochu nás mrzí několik nepřesností ve finální fázi, které nás připravili o další šance, případně góly. Také je škoda, že jsme nevyužili velký počet zahrávaných rohů. Celkově však kluci podali výborný výkon.“
Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo