Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Vítkovice
sobota 5.9.2020
1:8
(0:3)

Diváci: 59
MFK Karviná
Tiahnibok – Hrdina, Horsinka (70. Fian), Pomeranek, Horváth – Drobek, Graf, Kořenek (65. Kačor) – Krosčen (70. Valošek), Seriš, Pilař.
Branky: 77. z pen. Baar - 23. a 64. Pilař, 15. Seriš, 16. Krosčen, 51. Graf, 55. Kořenek, 65. Seman, 78. Hrdina
Rozhodčí: Šafrán

Komentář

Trenér Ondřej Gazdoš: „S výjimkou krátkých časových úseků na začátcích obou poločasů jsme měli zápas zcela pod kontrolou a zaslouženě zvítězili. Na začátku prvního poločasu se domácí pokoušeli o několik brejků, které se nám však podařilo zastavit. Na začátku druhého kluci zřejmě pod dojmem výsledku a převahy trochu ubrali z koncentrace a bylo na naší straně několik chyb a nepřesností. Včas se však srovnali a přidali další branky. Trošku mrzí zbytečná penalta v závěru, která nás připravila o čisté konto.“

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo