Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

1. SK Prostějov
neděle 4.10.2020
2:4
(0:3)

Diváci: 45
MFK Karviná
Tiahnibok – Hrdina, Pomeranek, Drobek, Horváth – Seriš (80. Barčák), Michejda, Pilař – Graf, Radecki (49. Kačor), Krosčen (64. Kořenek).
Branky: 60. Balenčin, 75. z pen. Lužný - 16. a 24. Graf, 18. Seriš, 52. Pilař
Rozhodčí: Křepský

Komentář

Trenér Ondřej Gazdoš: „Po sedmnácti dnech jsme se dočkali dalšího mistrovského utkání. Ze začátku jsme si museli zvyknout na těžký podmáčený terén, trochu jsme tomu přizpůsobili hru a poločas ovládli poměrem 3:0. Ve druhém poločase jsme zvýšili na 4:0 a bohužel už další šance neproměnili. Domácí následně snížili ze standardní situace a penalty. Mrzí nás několik neproměněných šancí, které mohly zápas více uklidnit. I tak kluci zaslouží pochvalu za to, jakým způsobem opět naskočili do zápasového rytmu.“

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo