Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
sobota 10.10.2020
3:3
(1:3)

Diváci: 0
Vysočina Jihlava
Foltyn – Hrdina, Seriš, Drobek, Horváth – Pilař (41. Pomeranek), Michejda, Kořenek – Míček (40. Krosčen), Kačor, Graf.
Branky: 26. Graf, 60. Kačor, 65. Krosčen - 14. Stoček, 36. vl. Graf, 38. Skoumal
ČK: 60. Pivnička (JIH.)
Rozhodčí: Matějek

Komentář

Trenér Ondřej Gazdoš: „V prvním poločase jsme prohrávali o dvě branky, jelikož soupeř byl maximálně efektivní. My jsme naše slibné situace bohužel nedotahovali do konce. I tak jsme stále věřili, že zápas lze překlopit na naši stranu. Hned od začátku druhého poločasu jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a vytvářeli si šance. Jednu z nich soupeř po hodině hry hasil na poslední chvíli a byla z toho červená karta a přímý kop, který se nám podařilo proměnit. Chvíli poté jsme i vyrovnali. I přes soustavný tlak se nám vítězný gól vstřelit nepodařilo. Přesto byl výkon ve druhém poločase ve vše směrech výborný.“

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo