Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

1.FC Slovácko
středa 19.8.2020
8:2
(5:0)
Stadion Stonky
Diváci: 69
MFK Karviná
Foltyn – Hrdina (70. Stavař), Horsinka (41. Kačor), Drobek, Horváth – Seriš, Graf (74. Malík), Michejda – Krosčen (58. Míček), Pomeranek, Pilař (54. Kořenek).
Branky Karviné: 56. Krosčen, 67. Kačor

Komentář

Trenér Ondřej Gazdoš: „Do zápasu jsme vstoupili přímo děsivě a v 7. min. to bylo po našich dvou hrubých chybách už 3:0 pro domácí. Poté se kluci otřepali a pětadvacet minut hráli vyrovnanější partii. Na závěr poločasu jsme bohužel opět dvakrát inkasovali. Druhý poločas už byl z naší strany mnohem lepší, zvýšili jsme nasazení a pohyb, soupeře lépe dostupovali a začali být více nebezpeční, což vyústilo ve dvě vstřelené branky. Po našich chybách však soupeř ještě třikrát skóroval. I přes výsledek bychom takový zápas chtěli hrát každý týden. Přesně takové zápasy kluky zlepšují. Slovácko je podle nás nejlepší tým na Moravě a nedovolí vám povolit ani v jedné situaci na hřišti, což pro nás bylo velmi poučné.“

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo