Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
středa 9.9.2020
2:4
(1:1)
Bažantnice
Diváci: 40
FC Zbrojovka Brno
Foltyn – Hrdina, Horsinka, Drobek, Horváth – Seriš, Graf, Michejda (67. Míček) – Pilař (41. Kačor), Krosčen (73. Stavař), Kořenek (67. Mbaye).
Branky: 39. Kročen, 42. Graf - 17. a 66. Hložánek, 56. a 64. Večeřa
Rozhodčí: Potiorek

Komentář

Trenér Ondřej Gazdoš: „Do zápasu jsme vstoupili příliš bojácně a dvacet minut jsme aktivitu nechali na soupeři, z čehož vyústila první obdržená branka. Následně se kluci začali osmělovat a začali přicházet i šance. V závěru poločasu se nám podařilo vyrovnat a na začátku druhého se dostat i do vedení. Poté však Zbrojovka udeřila ze dvou rohových kopů a jednoho brejku a zápas otočila. Mrzí dvě obrovské šance, které jsme nedokázali proměnit - u videa klukům ukážeme, jak málo stačilo k zabránění dvou obdržených branek.“


Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo