Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

SK Sigma Olomouc
sobota 29.8.2020
3:2
(1:2)

Diváci: 100
MFK Karviná
Drobek - Fukala, Šilák, Dadak, Motyčka - Jurčák (74. Kubica), Goj, Teplan - Molitorisz (60. Vrbka), Zych, Brezina (78. Hrušovský).
Branky: 17. a 67. Raclavský, 64., z pen. Galus - 30. z pen. Jurčák, 45. Goj
Rozhodčí: Denev

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Gibala: „V dobrém a zajímavém zápase jsme byli lepším týmem v prvním poločase, domácí Sigma ve druhém. Otáčeli jsme nepříznivý stav dvěma pěknými akcemi. Mrzet náš možná mohou nevyužité příležitosti z úvodu zápasu. Závěr byl hektický, hrálo se nahoru dolů a z naší strany na maximální riziko. Kluci si za výkon bodový úspěch určitě zasloužili a zároveň zažili, co všechno musí do zápasu vložit, ale i tak to někdy nemusí stačit. Za poctivé výkony však budou v dalších zápasech určitě odměněni.“ 

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo