Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
sobota 5.9.2020
0:2
(0:0)
Kovona
Diváci: 150
1.FC Slovácko
Fabisz - Fukala (84. Hrušovský), Packo, Dadák, Motyčka - Jurčák, Goj, Teplan (58. Klváček) - Molitorisz, Zych, Brezina (65. Siedlok).
Branky: 58. Šlechta, 87. Velecký
Rozhodčí: Mojžíš

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Gibala: „Trpká prohra hlavně z důvodu množství vyprodukovaných šancí a nízké efektivity. Soupeře, který hraje v úvodu sezóny ve výborné formě, jsme drželi na distanc, nepouštěli moc do hry a byli nebezpeční. Ne, žádná smůla při vyložených příležitostech, prostě jsme měli být ve vápně dravější a při tutovkách klidnější - ze sedmnácti střel a jedenácti rohů góly musí padat! Slovácko strhlo duel na svou stranu v době, kdy se hrálo nahoru dolů a v závěru ho po brejku vítězství potvrdilo."


Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo