Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
sobota 5.9.2020
0:2
(0:0)
Kovona
Diváci: 150
1.FC Slovácko
Fabisz - Fukala (84. Hrušovský), Packo, Dadák, Motyčka - Jurčák, Goj, Teplan (58. Klváček) - Molitorisz, Zych, Brezina (65. Siedlok).
Branky: 58. Šlechta, 87. Velecký
Rozhodčí: Mojžíš

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Gibala: „Trpká prohra hlavně z důvodu množství vyprodukovaných šancí a nízké efektivity. Soupeře, který hraje v úvodu sezóny ve výborné formě, jsme drželi na distanc, nepouštěli moc do hry a byli nebezpeční. Ne, žádná smůla při vyložených příležitostech, prostě jsme měli být ve vápně dravější a při tutovkách klidnější - ze sedmnácti střel a jedenácti rohů góly musí padat! Slovácko strhlo duel na svou stranu v době, kdy se hrálo nahoru dolů a v závěru ho po brejku vítězství potvrdilo."


Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo