Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FK Mladá Boleslav
sobota 12.9.2020
5:0
(3:0)

Diváci: 100
MFK Karviná
Fabisz - Fukala (35. Rychtařík), Packo, Dadak, Motyčka - Jurčák, Klváček, Teplan (61. Marciňa) - Molitorisz (22. Siedlok), Zych, Brezina (61. Hrušovský).
Branky: 18., 21. a 79. Mašek, 3. Dohalský, 85. z pen. Pažout
Rozhodčí: Matějček

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Gibala: „Ve fotbale se občas odehrají zápasy, kdy do něj družstvo vstoupí katastrofálně, dostane rychlé góly, zápas hned v úvodu „ztratí“, ale dokáže se vrátit a mnohdy i bodovat. V Boleslavi pro nás platila jen první část věty - ve dvacáté minutě bylo po zápase. Bez individuální odpovědnosti a koncentrace na podstatné věci se týmový úspěch nedostaví. Na optické a herní vyrovnání sil po změně daly v závěru rychle zapomenout další dva góly domácích po protiútocích při naší snaze o korekci výsledku.“


Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo