Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
sobota 19.9.2020
1:1
po penaltách
5:4
(0:0)
Kovona
Diváci: 50
FC Viktoria Plzeň
Drobek - Rychtařík, Packo, Dadak, Motyčka - Fukala, Teplan (62. Klváček) - Goj, Molitorisz (88. Byrtus), Brezina (71 Siedlok) - Zych.
Branky: 80. Siedlok - 60. Aubrecht
Rozhodčí: Cieslar

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Gibala: „Na první body jsme čekali dlouho a o to víc těší. I když jsme si první vítězství připsali po penaltách, bereme ho a vážíme si ho, protože jsme bodovali proti každoročně silné Plzni. Podali jsme solidní výkon, který byl po většinu duelu kompaktní a disciplinovaný. Ustáli jsme důležitou fázi, kdy Plzeň neodskočila na rozdíl dvou branek a deset minut před koncem se nám podařilo zaslouženě vyrovnat. Penalty nám šly v přípravě i na letním turnaj Zlatý kahan, kde jsme si po nich připsali dvě výhry. Je to samozřejmě loterie, ale z družstva bylo cítit, že je chtějí velmi moc zvládnout. Pro hráče je to důležitá motivace a vzpruha do dalších tréninků."


Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo