Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
sobota 19.9.2020
1:1
po penaltách
5:4
(0:0)
Kovona
Diváci: 50
FC Viktoria Plzeň
Drobek - Rychtařík, Packo, Dadak, Motyčka - Fukala, Teplan (62. Klváček) - Goj, Molitorisz (88. Byrtus), Brezina (71 Siedlok) - Zych.
Branky: 80. Siedlok - 60. Aubrecht
Rozhodčí: Cieslar

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Gibala: „Na první body jsme čekali dlouho a o to víc těší. I když jsme si první vítězství připsali po penaltách, bereme ho a vážíme si ho, protože jsme bodovali proti každoročně silné Plzni. Podali jsme solidní výkon, který byl po většinu duelu kompaktní a disciplinovaný. Ustáli jsme důležitou fázi, kdy Plzeň neodskočila na rozdíl dvou branek a deset minut před koncem se nám podařilo zaslouženě vyrovnat. Penalty nám šly v přípravě i na letním turnaj Zlatý kahan, kde jsme si po nich připsali dvě výhry. Je to samozřejmě loterie, ale z družstva bylo cítit, že je chtějí velmi moc zvládnout. Pro hráče je to důležitá motivace a vzpruha do dalších tréninků."


Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo