Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
sobota 3.10.2020
0:5
(0:1)
Kovona
Diváci: 45
SK Slavia Praha
Drobek - Rychtařík (68. Šilák), Packo, Dadak, Motyčka (75. Byrtus) - Fukala, Teplan - Goj (59. Vrbka), Molitorisz (59. Vrbka), Brezina (68. Marciňa) - Zych.
Branky: 47. a 58. Vorel, 44. Šubert, 77. z pen. Alijagič, 88. Šimeček
Rozhodčí: Bureš

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Gibala: „V prvním poločase jsme nejdříve pohrdli obrovskou příležitostí a následně neproměnili penaltu, což se nám proti favoritovi krutě vymstilo. Hosté se poprvé prosadili, pro nás velmi nepříjemným, gólem do šatny. Druhý úder přišel hned dvě minuty po obrátce, kdy nejdříve Drobek zneškodnil penaltu, ale dobíhající hráč přece jen poslal Slavii do klidného dvoubrankového vedení. Po třetím gólu bylo na hřišti už jen jedno družstvo. Krutá, ale zasloužená prohra."

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo