Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
sobota 3.10.2020
0:5
(0:1)
Kovona
Diváci: 45
SK Slavia Praha
Drobek - Rychtařík (68. Šilák), Packo, Dadak, Motyčka (75. Byrtus) - Fukala, Teplan - Goj (59. Vrbka), Molitorisz (59. Vrbka), Brezina (68. Marciňa) - Zych.
Branky: 47. a 58. Vorel, 44. Šubert, 77. z pen. Alijagič, 88. Šimeček
Rozhodčí: Bureš

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Gibala: „V prvním poločase jsme nejdříve pohrdli obrovskou příležitostí a následně neproměnili penaltu, což se nám proti favoritovi krutě vymstilo. Hosté se poprvé prosadili, pro nás velmi nepříjemným, gólem do šatny. Druhý úder přišel hned dvě minuty po obrátce, kdy nejdříve Drobek zneškodnil penaltu, ale dobíhající hráč přece jen poslal Slavii do klidného dvoubrankového vedení. Po třetím gólu bylo na hřišti už jen jedno družstvo. Krutá, ale zasloužená prohra."

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo