Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 16.8.2020
6:1
(1:1)
Bažantnice
Diváci: 99
SK Uničov
Drobek - Ceniga, Volný, Rychtařík (75. Pochopeň) Hrušovský - Fukala (75. Golasowski), Blatoň, Popov - Malina (66. Pilch), Kotula (66. Pastrňák), Vrbka.
Branky: 10. Hrušovský, 51. Malina, 54. Rychtařík, 58. Fukala, 65. Volný, 81. Pastrňák - 25. Bareš
ČK: 8. Vlček (UNI.)
Rozhodčí: Vranay

Komentář

Trenér Pavel Mazurek: „Do sezóny jsme vstoupili vítězstvím, které se hlavně v prvním poločase nerodilo lehce. Soupeř hrál od osmé minuty v deseti a v podstatě celý zápas jen bránil. Vysel mu jeden brejk, a proto skončil poločas nerozhodně. Ve druhé půli začaly padat branky a celkový výsledek 6:1 odpovídá dění na hřišti. Cílem pro tuto sezonu je sbírat každý zapas tolik bodů, aby to na konci sezony stačilo na první místo. Klukům do sezony přejeme hlavně zdraví, minimum zranění, aby se sezóna dohrála bez komplikací a o bodech se rozhodovalo na trávníku. V utkání bylo vidět, jak jim mistrovská utkání, a s tím spojené emoce, chyběla. Někteří z nich nastoupili do ostrého utkání poprvé od listopadu 2019, kdy pro většinu skončila podzimní sezóna - ta pauza byla opravdu dlouhá. Nám trenérům už ten zápasový „stresík“ také chyběl.“

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo