Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FK Fotbal Třinec B
neděle 20.9.2020
0:1
(0:0)

Diváci: 35
MFK Karviná
Lipčák - Šilák, Žilinský, Rohal - Wdowik (75. Volný), Jurga, Byrtus (80. Kotula), Blatoň, Marciňa - Kubica, Rzadkosz (46. Hrušovský).
Branka: 55. Rohal
ČK: 81. Hrušovský, 86. Jurga (oba KAR.)
Rozhodčí: Laštuvka

Komentář

Trenér Pavel Mazurek: „Narazili jsme na soupeře, který se zaměřil pouze na obranu, těžko jsme se prosazovali. V prvním poločase jsme z toho vytěžili pouze tyčku. Soupeř zahrozil pouze jedním brejkem, který výborně zneškodnil brankář Lipčák. Na začátku druhého poločasu jsme konečně vstřelili branku, která byla rozhodující. Závěr utkání byl hektický - dvě červené karty v našich řadách a nastřelené břevno domácím týmem v posledních minutách utkání. Družstvo se v závěru neskutečně semklo a bereme tři body.“


Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo