Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Frýdek-Místek B
neděle 4.10.2020
0:8
(0:5)

Diváci: 38
MFK Karviná
Fabisz - Vrbka (76. Nesvadba), Popov, Žilinský, Rohal - Wdowik, Blatoň, Marciňa (66. Pilch) - Rzadkosz (46. Kolenič), Kubica (46. Kotula), Byrtus (66. Malina).
Branky: 27., 36. a 43. Kubica, 7. Rohal, 30. vl. Foldyna, 56. z pen. Popov, 76. Malina, 81. Nesvadba
Rozhodčí: Šujan

Komentář

Trenér Pavel Mazurek: „Pohled na tabulku nám velí bodovat všude a s každým. Kluci moc dobře ví, že každé zaváhání by nás mohlo mrzet, a proto v každém zápase jdou za vítězstvím. Ve Frýdku-Místku to zvládli a zaslouženě bereme tři body. Poměrně kvalitní hřiště nám umožnilo kombinační fotbal, kterým se prezentujeme. Výsledkem bylo osm branek v soupeřově síti.“

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo