Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 11.10.2020
8:1
(3:1)

Diváci: 0
1. HFK Olomouc
Drobek - Vrbka (60. Kolenič), Popov (73. Kotula), Žilinský, Rohal - Wdowik, Blatoň, Marciňa - Goj (46. Rychtařík), Kubica, Byrtus (73. Malina).
Branky: 25. a 76. Marciňa, 57. a 67. Popov, 79. a 89. Kubica, 17. Goj, 22. Vrbka - 15. Stoppen
Rozhodčí: Kaloč

Komentář

Trenér Pavel Mazurek: „Drobnou chybou při standardní situaci jsme umožnili hostům jít do vedení. Ještě do poločasu jsme skóre otočili a druhý poločas jsme zcela ovládli. Nedělám to často, ale tentokrát udělám výjimku a kluky pochválím za tempo, které nasadili od první minuty a udrželi ho celých devadesát minut. Forma družstva se stupňovala a je škoda, že nás čeká zápasová pauza. Klukům hlavně přeji, aby byla co nejkratší.“ 

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo