Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
středa 7.10.2020
3:1
(2:0)
Bažantnice
Diváci: 0
1.FC Slovácko
Tiahnibok – Hrdina, Seriš, Pomeranek, Horváth – Pilař (69. Schäck), Michejda, Kořenek (75. Pacík) – Míček (41. Krosčen), Kačor (60. Drobek), Graf.
Branky: 6. a 12. Graf, 70. Schäck - 55. Barát
Rozhodčí: Krokosz

Komentář

Trenér Ondřej Gazdoš: „První poločas byl našim nejlepším v této sezóně. Nejenže jsme se brzy dostali do dvoubrankového vedení, ale celý poločas jsme si vytvářeli nebezpečné šance a je jen škoda, že se ještě některou další nepodařilo proměnit. V druhém poločase šancí sice ubylo, ale kluci nepolevili ani na chvíli a hráli obětavě, týmově a s maximálním úsilím. Jen takto lze pomýšlet na dobrý výsledek proti tak kvalitnímu týmu, jako je i Slovácko – ostatně o tom jsme se přesvědčili při zápase u nich. Věříme, že podobný výkon předvedeme i v dalším utkání s Jihlavou.“


Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo