Siekierka – Kostka, Barčák, Nerad, Fian – Zajac, Poledník, Valošek – Němčík (41. Kratochvíl), Balažovič, Hruška (68. Mazurek).
Branky: 3. a 11. z pen. Ferenčik - 62. a 80. Balažovič, 58. Zajac, 63. Hruška
ČK: 10. Barčák (KAR.)
Rozhodčí: Sklář

Trenéři Radomír Hlaváč a Daniel Tchuř:Úvod utkání nám vůbec nevyšel a po dvou individuálních chybách jsme v 11. minutě prohrávali 0:2. Navíc jsme přišli vyloučením o jednoho hráče v poli. Po vyloučení jsme sice změnili rozestavení, ale i v deseti jsme se snažili o kombinační fotbal. Do konce první půle jsme si vytvořili několik příležitostí, ale proměnit se nám je nepodařilo. Do druhé půle jsme vstoupili znovu aktivně. Zrychlili jsme hru a třemi slepenými góly se nám podařilo výsledek otočit. V závěru jsme ještě přidali definitivní pojistku v podobě čtvrté branky. Kluky chválíme za nasazení a vůli otočit nepříznivý stav v početním oslabení. Na druhou stranu si musí uvědomit, že utkání se s takovým nasazením hraje od první minuty.“

pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.