Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 13.11.2021
1:2
(1:2)
MěS UT
Diváci: 30
Vysočina Jihlava
Berger - Kostka, Nerad, Taksonyi, Fian - Budzinski (41. Mazurek), Poledník, Pacík, Gríger (41. Hruška) - Valošek, Balog (35. Zajac).
Branky: 37. Valošek - 12. Sklenář, 31. Palán
Rozhodčí: Kaloč

Komentář

Trenéři Radomír Hlaváč a Daniel Tchuř:Oproti poslednímu zápasu v Jihlavě kluci ukázali velké zlepšení. Po celý zápas jsme byli soupeři zdatným protivníkem a hlavně ve druhém poločase jsme byli i lepším týmem. Nedovolili jsme soupeři se vůbec dostat, až na výjimku v poslední minutě, do žádné šance a naopak sami si vytvořili víc než jasné gólovky na otočení výsledku. Družstvo si body z tohoto utkání zasloužilo, ale věřím, že pokud bude takhle dál pracovat, výsledky se dostaví.

Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo