Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FK Čáslav
sobota 11.4.2009
0:0
(0:0)

Diváci: 0
MFK Karviná
Frydrych - Kotrba, Mráz, J. Vít, Kunášek - Dolejš, Prášil, Dian (74. Süsser), Brunclík, Kocourek (78. Bednář) – Ondráček
Kučera (66. Pillár) - Jursa, Čeman, Buryán, Novák (35. Staš) - Ficek, Pavlík, Slončík, Milosavljev - Opic, Mišinský (88. Sourada).

ŽK: Prášil, Ondráček, Brunclík – Ficek, Opic, Slončík
Rozhodčí: Ochotnický - Jiřík, Urban

Komentář

Raketový start Karviné mohl být odměněn gólem. Ve 20. sekundě se dostal do brejku nejzkušenější hráč na hřišti Radek Slončík, ale na nerovném terénu mu míč nešťastně uskočil, což se projevilo na kvalitě zakončení – rána směřovala vysoko nad čáslavskou bránu. Další tutovku spálil Myšinský, jehož slabá střela neměla šanci na úspěch. V 8. minutě se snesl nadýchaný balón za Čemana a Kocourkovu křížnou střelu zlikvidoval Kučera. To bylo ze strany domácích vše a na nic víc se během zápasu nezmohli. Naopak mohli vzápětí inkasovat, když se ze strany pokoušel prosadit Vlado Milosavljev. Na jeho pokus si počkal Frydrych a bezpečně ukryl míč v náručí. Po zbytek střetnutí se spíše bojovalo, než hrál fotbal. Karvinští byli fotbalově lepší, zatímco domácí stereotypně nakopávali balóny do šestnáctky a tím jejich akce končili. Je jen velká škoda, že rozhodčí připustil tvrdou hru, někdy až za hranicí pravidel. Bohužel na tvrdou hru Zenitu doplatil Tomáš Kučera, který se vrhl do souboje s Dianem a ten ho nešetrně fauloval. Pro Kučeru v ten okamžik skončil zápas a v bráně ho musel nahradit Peter Pillár. Ale ani on neměl příliš práce. Vystrašila ho pouze dělovka z přímého volného kopu, která prosvištěla kolem tyče.

Utkání skončilo spravedlivou remízou. MFK OKD Karviná si připsala do tabulky další bod a již popáté v řadě bodovala. Byť dneska remíza hodně bolela.

Nyní se náš tým představí na domácím hřišti, kde bude v sobotu 18. dubna od 17 hodin hostit rezervu pražské Sparty. V tomto střetnutí půjde o pověstných šest bodů a proto spoléháme na mohutnou podporu karvinských příznivců.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.