Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FK Čáslav
sobota 11.4.2009
0:0
(0:0)

Diváci: 0
MFK Karviná
Frydrych - Kotrba, Mráz, J. Vít, Kunášek - Dolejš, Prášil, Dian (74. Süsser), Brunclík, Kocourek (78. Bednář) – Ondráček
Kučera (66. Pillár) - Jursa, Čeman, Buryán, Novák (35. Staš) - Ficek, Pavlík, Slončík, Milosavljev - Opic, Mišinský (88. Sourada).

ŽK: Prášil, Ondráček, Brunclík – Ficek, Opic, Slončík
Rozhodčí: Ochotnický - Jiřík, Urban

Komentář

Raketový start Karviné mohl být odměněn gólem. Ve 20. sekundě se dostal do brejku nejzkušenější hráč na hřišti Radek Slončík, ale na nerovném terénu mu míč nešťastně uskočil, což se projevilo na kvalitě zakončení – rána směřovala vysoko nad čáslavskou bránu. Další tutovku spálil Myšinský, jehož slabá střela neměla šanci na úspěch. V 8. minutě se snesl nadýchaný balón za Čemana a Kocourkovu křížnou střelu zlikvidoval Kučera. To bylo ze strany domácích vše a na nic víc se během zápasu nezmohli. Naopak mohli vzápětí inkasovat, když se ze strany pokoušel prosadit Vlado Milosavljev. Na jeho pokus si počkal Frydrych a bezpečně ukryl míč v náručí. Po zbytek střetnutí se spíše bojovalo, než hrál fotbal. Karvinští byli fotbalově lepší, zatímco domácí stereotypně nakopávali balóny do šestnáctky a tím jejich akce končili. Je jen velká škoda, že rozhodčí připustil tvrdou hru, někdy až za hranicí pravidel. Bohužel na tvrdou hru Zenitu doplatil Tomáš Kučera, který se vrhl do souboje s Dianem a ten ho nešetrně fauloval. Pro Kučeru v ten okamžik skončil zápas a v bráně ho musel nahradit Peter Pillár. Ale ani on neměl příliš práce. Vystrašila ho pouze dělovka z přímého volného kopu, která prosvištěla kolem tyče.

Utkání skončilo spravedlivou remízou. MFK OKD Karviná si připsala do tabulky další bod a již popáté v řadě bodovala. Byť dneska remíza hodně bolela.

Nyní se náš tým představí na domácím hřišti, kde bude v sobotu 18. dubna od 17 hodin hostit rezervu pražské Sparty. V tomto střetnutí půjde o pověstných šest bodů a proto spoléháme na mohutnou podporu karvinských příznivců.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo