Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 18.4.2010
2:1
(1:0)

Diváci: 0
FK Krnov
Kotrla – Varga, Stanowski, Sznapka, Maryniok – Otisk, Gorniok, Zahatlan, Žídek - Skoč (70. Mleziva), Kaša (39. Seget)
Branky MFK OKD Karviná: 60. a 64. Zahatlan

Komentář

Již ve třetí minutě utkání jsme neproměnili brankovou příležitost, kdy gólmanovi v souboji s Kašou vypadl míč a Otisk následně trefil jediného hráče soupeře, který stál v bráně. Poté se hrálo vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách až do 60 minuty, kdy se v šestnáctce soupeře dobře zorientoval Otisk nahrál lépe postavenému Zahatlanovi a ten otevřel skóre. V 64 minutě se Górniok dobře uvolnil a přesným centrem našel Zahatlana, který hlavou překonal hostujícího brankáře. Až do 80. minuty jsme drželi míč pod kontrolou a soupeře nepustili do vyloženější šance. V 80. minutě po chybách Marynioka a Segeta jsme inkasovali branku. Soupeř vycítil šanci a na již zcela fyzicky oslabené družstvo začal posílat jeden útok za druhým. My jsme dokázali ještě kontrovat Židkem, který šel sám na brankáře soupeře, ale také neproměnil. Je třeba pochválit chlapce, že dokázali ustát závěrečný nápor soupeře i s velkou dávkou štěstí.
Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo