Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 25.4.2010
7:3
(2:2)

Diváci: 0
Dolní Benešov
Mrozek - Varga,Stanowski, Mleziva, Maryniok - Seget, Stračánek, Zahatlan, Ševčík (36. Ochodek) - Marek (70. Kaša), Skoč
Branky MFK OKD Karviná: 9. a 51. Seget, 6. Ševčík, 49. Skoč, 68. Varga, 70. Marek, 76. Kaša

Komentář

V tomto utkání jsme měli výborný začátek, kdy jsme v 6. a 9. minutě vstřelili rychlé góly. Hráli jsme daleko více po zemi a kombinačně než v minulém utkání, z čehož vyplynuly další brankové příležitosti, které jsme neproměnili. Soupeř dokázal do poločasu vyrovnat po naších individuálních chybách. Ve druhém poločase jsme opět vstřelili dva rychlé góly a soupeře nepouštěli do větších akcí. V 76. minutě se skóre zastavilo na konečném výsledku 7:3. Soupeř nadále hrozil rychlými protiútoky, které jsme ale dokázali ubránit. My jsme se naopak snažili proniknout přes bránicí se val soupeře kolem pokutového území, ale již se nám nepodařilo zvýšit náskok. Příjemným překvapením utkání byl výkon Daniela Skoče a produktivita Ondřeje Segeta.

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo