Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

SK Brušperk
neděle 2.5.2010
1:3
(1:1)

Diváci: 0
MFK Karviná
Stach - Ochodek, Stanowski, Mleziva,Maryniok - Žídek, Gorniok, Stračánek (56. Otisk), Seget - Marek, Skoč (61. Kaša)
Branky MFK OKD Karviná: 39. Skoč, 67. Žídek, 80. Seget

Komentář

První poločas jsme se na hřišti trochu hledali, nedařili se nám přesné přihrávky na střední a větší vzdálenost. My i soupeř jsme měli minimum gólových příležitostí. Ve 24 minutě Brušperk využil zaváhání našeho gólmana, který se vydal boxovat míč na hranici "šestnáctky" a domácí ho po zisku obratem poslali do naší brány. My jsme vyrovnali ve 39 minutě po individuální akci Marka, který se vydal překonat hráz tří obránců a následně odražený míč dopravil do brány Skoč. V druhém poločase soupeř hrozil především po standardních situacích, s kterými si několikrát bravurně poradil Stach. Postupem času jsme získávali mírnou převahu, z níž vyústil druhý gól, který vstřelil Židek po výborném naběhnutí na přesnou křížnou přihrávku Kaši. Poté jsme zvýšili tlak, který se projevoval častější střelbou, držením míče a standardními situacemi. V 85 minutě se naše převaha završila třetím gólem, kdy Mleziva křížným míčem do pokutového území vybídl Segeta k tomu, aby posadil obránce a brankáře na zadek a poslal míč do prázdné brány.
Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo