Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 9.5.2010
6:2
(2:0)

Diváci: 0
Hájek a Synové
Mrozek – Žídek, Stanowski, Mleziva, Ochodek – Otisk, Gorniok (81. Sznapka), Zahatlan (61. Stračánek), Seget – Marek, Kaša
Branky MFK OKD Karviná: 61. a 90. Marek, 1. Zahatlan, 24. Gorniok, 47. Kaša David, 62. Seget

Komentář

Již v první minutě jsme vstřelili gól, což nás uklidnilo a mohli jsme se více soustředit na kombinační hru. Ta se nám ovšem v blízkosti pokutového území moc nedařila. Proto jsme se snažili využívat volnější střed hřiště, který soupeř nedokázal pokrýt. Všichni čtyři krajní hráči byli velmi aktivní, což vedlo k druhému gólu a několika slibným šancím. V druhém poločase jsme opět vstřelili rychlý gól a soupeře zatlačili na jeho polovinu. Další branky nenechaly na sebe dlouho čekat. Navíc jsme spoustu šancí zahodili. Soupeř hrozil pouze rychlými kontry, které byly velmi nebezpečné. Ale oba inkasované góly padly paradoxně z postupného útoku. Naše vítězství je zcela zasloužené.

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo