Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 23.5.2010
4:1
(0:1)

Diváci: 0
FC Ostrava - Jih
Mrozek - Varga (80. Mašlej), Stanowski, Ševčík, Maryniok - Otisk (87. Sznapka), Gorniok, Zahatlan (47. Stračánek), Seget – Marek, Skoč (64. Mleziva)
Branky MFK OKD Karviná: 79. a 87. Marek, 49. Stanowski, 55. Skoč

Komentář

V prvním poločase jsme hráli především na soupeřově polovině a snažili se vstřelit úvodní gól. Ale nedokázali jsme překonat bránicí val protivníka, ať už přihrávkami za obranu, které byly většinou nepřesné, tak kombinací přes krajní prostory hřiště. Ostravští kontrovali rychlými a nebezpečnými protiútoky. Ti paradoxně využili individuální chyby Ševčíka a překonali našeho gólmana. V druhém poločase jsme vyrovnali rychlým gólem z přímého kopu Stanowským, a za šest minut vstřelil vedoucí gól Skoč. Poté soupeř přešel do ofenzívy, více běhal, zvýšil agresivitu, což nám dělalo jisté problémy, které jsme ustáli i díky našemu brankáři. Ve středu hřiště se nám otevřel prostor k přímočařejším protiútokům, čehož jsme využili ke vstřelení dalších dvou branek Jiřím Markem.
Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo