Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

Nový Jičín
sobota 29.5.2010
2:1
(1:0)

Diváci: 0
MFK Karviná
Mrozek – Varga (70. Žídek), Stanowski, Ševčík, Ochodek - Otisk (62. Mašlej), Mleziva, Stračánek, Seget – Marek, Skoč (33. Sznapka)
Branka MFK OKD Karviná: 84. Stračánek

Komentář

Utkání, které nepřineslo pěkný fotbal. Soupeř se spoléhal především na výškovou převahu, kterou měl v útoku i obraně. V prvním poločase to bylo o nakopávaných míčích, které jsme si dokázali pohlídat a soupeře nepustili před naši bránu. Jediné, z čeho nás soupeř dokázal ohrozit na rozměrově menším hřišti, byly autové vhazování a rohové kopy, ze kterého jsme také inkasovali první branku. My jsme v 1. poločase nedokázali jičínské přehrát středem hřiště, kde nám vázla mezihra a ani po stranách, kde jsme se nedokázali prosadit individuálně ani kombinačně. Útočníci měli zbytečný respekt z obránců soupeře, především Skoč, který nedokázal navázat na minulé kvalitní výkony. V druhém poločase se obraz hry moc nezměnil až do 65. minuty, kdy rozhodčí odpískal penaltu po hereckém výkonu soupeře a ten ji proměnil. My jsme se začali více tlačit do "šestnáctky", a stáhli jsme hru na tři obránce. Přineslo nám to více rohových kopů, přímých kopů, jejichž realizace byla velmi chabá, ale paradoxně jsme z toho měli tři "gólovky", ale proměnili jsme pouze jednu. Soupeř měl po naší změně v rozestavení dvě brejkové situace, které zahodil. Myslím, že náš obraz hry ovlivnil svým výkonem Daniel Skoč a především Denis Otisk, který byl výkonem bezesporu přínosem, ale svým přístupem a chováním týmu uškodil.

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo