Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 21.8.2010
0:4
(0:2)

Diváci: 0
FC Zbrojovka Brno
Ciupa (50. Jóba) - Štěrba, Hujo, Berešík, Kondziolka (30. Michailidis) - Všetička (30. Cieslawski), Ligocký, Poštulka (30. Egri) – Lingr - Chloň, Dostál (50. Špaček)

Komentář

Soupeřovy výsledky z prvních dvou kol nás šokovaly, ale i přes to jsme se na utkání připravili, abychom co nejvíce soupeře překvapili. Už v druhé minutě přihrávkou za obranu se rychlostně prosadil Dostál, ale sám před brankářem nedokázal skórovat. První branku jsme obdrželi po střele z dvaceti metrů (5. minuta), a za chvíli druhou (10. minuta) po kombinační akci na jeden dotek. V rozmezí 11. až 46. minuty jsme velmi dobře zhušťovali prostor a soupeř neměl jednoduchou práci. Z naší strany jsme se jen ojediněle dostávali do útočné fáze. Posledních 15 minut jsme změnili rozestavení 4-5-1 na 4-3-3 a chtěli jsme utkání zdramatizovat. Soupeř měl však více sil a hned z prvního protiútoku zvýšil na 0:3. Než jsme se vzpamatovali, obdrželi jsme ještě jeden gól na konečných 0:4. Soupeř byl jednoznačně lepší, ale za naši bojovnost a plnění si povinností si zaslouží všichni pochvalu.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo