Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 4.9.2010
0:2
(0:0)

Diváci: 0
FC Zlín
Ciupa - Michailidis (30. Všetička), Zeisberger (45. Poštulka), Štěrba, Berešík - Kondziolka, Chloň (45. Hujo), Lingr, Ligocký (40. Cieslawski) - Dostál, Egri (55. Špaček)

Komentář

Další mistrovské utkání se Zlínem nebylo pro nás snadné. Úvod prvního poločasu nám vyšel a během deseti minut jsme si vypracovali dvě brankové příležitosti. Pak měl soupeř dobrých deset minut drtivou převahu, během které zahrával šest rohových kopů a nastřelil dvě tyče. Po tomto neúspěšném úseku hry jsme se opět dostali do hry a do konce poločasu si vytvořili územní převahu. Od úvodu druhého poločasu byli Zlínští aktivnější a využívali svých fyzických předností. Po chybách v defenzivě jsme inkasovali dvě branky. Kluci zaslouží pochvalu za výkon v prvním poločase.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo