Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
SK Sigma Olomouc
sobota 23.4.2011
1:1
(1:0)

Diváci: 0
MFK Karviná
Jóba (30. Ciupa) - Zeisberger, Dostál, Všetička, Hujo (15. Popek) - Bolec (45. Poštulka), Kondziolka, Lingr, Ligocký (30. Chloň) - Berešík (30. Štěrba), Egri (45. Michailidis)

Branka MFK OKD Karviná: 38. Egri

Komentář

Druhé utkání v týdnu s kvalitním protivníkem jsme chtěli zvládnout lépe než to předchozí. Po celý zápas jsme byli vyrovnaným soupeřem, a chtěli jsme domácí co nejvíc zlobit. To se nám dařilo, a druhý poločas byl z naší strany excelentní. Povedlo se nám utkání srovnat a navíc jsme byli lepší. Z naší aktivity vznikly tři stoprocentní gólové šance, které vyvrcholily faulem a následnou penaltou. Nejlíp sena ni cítil Berešík, který dobře mířil, ale slabou střelu gólman vystihnul. Měli jsme na vítězství, ale nejvíce nás těší hlavně předvedená hra. Všichni si zaslouží pochvalu.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo