Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
středa 1.6.2011
2:3
(0:2)

Diváci: 0
1.FC Slovácko
Jóba - Michailidi, Zeisberger (45.Poštulka), Dostál, Popek (30.Kondziolka) - Všetička (30.Ligocký), Bolec, Lingr, Chloň - Egri, Berešík (30.Štěrba)

Branky MFK OKD Karviná: 44. Lingr, 58. Všetička

Komentář

Na toto utkání jsme se těšili a zaroveň chtěli potvrdit dobré výkony z minulých kol. Úvod utkání jsme zaspali a nechali soupeře jednoduše jit do dvoubrankového vedení už v 8. minutě. Pak se hra vyrovnala, ale z naši strany bez važnějšího ohrožení soupeřový brány. Druhý poločás jsme si už vytvořili několik slibnych šanci a povedlo se nám utkání brankou na 1:2 zdramatizovat. V této fázi hry nás hodně podržel brankář a proto jsme byli pořád ve hře. Utkání jsme chtěli vyrovnát a po přeskupení sestavy suopeř v 55.minutě zvyšil na 1:3. I tento výsledek jsme nesmírnou bojovnosti ještě v 57.min.snižili. Za bojovnost a předvedený výkon hlavně v druhém poločase všichni si zaslouži pochvalu. Nejlepším hráčem tohoto utkání byl bezesporu Jóba.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo