Generální partner
Světlý režim
19. únor 2011

Áčko si s chutí zastřílelo. Novému Jičínu vstřelilo 15 branek.

Doslova kanonádou skončilo předposlední přípravné střetnutí karvinských fotbalistů. Konečné skóre se zastavilo na výsledku 0:15.
FK Nový Jičín
sobota 19.2.2011
0:15
(0:5)

Diváci: 0
MFK Karviná
Pulen – Hoffmann, Mráz, Štajer (46. Horváth), Knötig – Ciku (46. Jursa), Gajdoš, Slončík (46. Milosavljev), Pavlík – Radzinevičius, Presl (46. Vrána)
Branky MFK OKD Karviná: Radzinevičius 4, Vrána 3, Slončík 2, Presl, Ciku, Gajdoš, Jursa, Horváth, vlastní

Komentář

V jednoznačnou záležitost se proměnil zápas s Novým Jičínem. Ačkoli domácí před utkáním prohlašovali, že chtějí Karvinou notně potrápit, realita byla úplně jiná. Na svého s chutí hrajícího soupeře evidentně nestačili a ten jim střílel jednu branku za druhou.

„Byla to jednoznačná záležitost. Ale i takové zápasy bývají k vidění. Potěšilo mě, že jsme dokázali vzadu udržet nulu. Příjemným zjištěním bylo, že jsme se neuspokojili po vstřelených gólech a hráli jsme naplno až do závěrečného hvizdu,“ říká spokojeně trenér Karel Kula.

Do listiny střelců se zapsalo hned osm hráčů. „Jde vidět, že si mužstvo věří. Doufám, že podobné výkony budeme podávat i v mistrovských zápasech. Dnes jsme svého soupeře předčili a branky padaly po nádherných kombinacích na jeden či dva doteky,“ usmívá se kouč Karviné Karel Kula.

Před našimi fotbalisty je již pouze jeden zápas. Generálku si odbudeme v sobotu 26. února v Olomouci, kde se střetneme s místním HFK.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo