Generální partner
Světlý režim
19. únor 2011

Áčko si s chutí zastřílelo. Novému Jičínu vstřelilo 15 branek.

Doslova kanonádou skončilo předposlední přípravné střetnutí karvinských fotbalistů. Konečné skóre se zastavilo na výsledku 0:15.
Nový Jičín
sobota 19.2.2011
0:15
(0:5)

Diváci: 0
MFK Karviná
Pulen – Hoffmann, Mráz, Štajer (46. Horváth), Knötig – Ciku (46. Jursa), Gajdoš, Slončík (46. Milosavljev), Pavlík – Radzinevičius, Presl (46. Vrána)
Branky MFK OKD Karviná: Radzinevičius 4, Vrána 3, Slončík 2, Presl, Ciku, Gajdoš, Jursa, Horváth, vlastní

Komentář

V jednoznačnou záležitost se proměnil zápas s Novým Jičínem. Ačkoli domácí před utkáním prohlašovali, že chtějí Karvinou notně potrápit, realita byla úplně jiná. Na svého s chutí hrajícího soupeře evidentně nestačili a ten jim střílel jednu branku za druhou.

„Byla to jednoznačná záležitost. Ale i takové zápasy bývají k vidění. Potěšilo mě, že jsme dokázali vzadu udržet nulu. Příjemným zjištěním bylo, že jsme se neuspokojili po vstřelených gólech a hráli jsme naplno až do závěrečného hvizdu,“ říká spokojeně trenér Karel Kula.

Do listiny střelců se zapsalo hned osm hráčů. „Jde vidět, že si mužstvo věří. Doufám, že podobné výkony budeme podávat i v mistrovských zápasech. Dnes jsme svého soupeře předčili a branky padaly po nádherných kombinacích na jeden či dva doteky,“ usmívá se kouč Karviné Karel Kula.

Před našimi fotbalisty je již pouze jeden zápas. Generálku si odbudeme v sobotu 26. února v Olomouci, kde se střetneme s místním HFK.

Rozhovory Rozhovory
ne 15.11. | redakce

Lukáš Čmelík: Z kabiny je cítit dobrá nálada

V prvním rozhovoru Lukáš Čmelík vychvaluje svůj nový klub, přidává názor na českou ligu a prozrazuje, s kterými hráči aktuálního kádru už v minulosti hrál v jednom týmu...

st 11.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - TOMÁŠ OSTRÁK

Dvacetiletý šikula Tomáš Ostrák patří německému Kolínu nad Rýnem, nyní je ovšem v Karviné na ročním hostování a daří se mu skvěle. Je důležitým článkem základní sestavy, navíc byl premiérově povolán do reprezentační jednadvacítky.

so 31.10. | redakce

Martin Šindelář: Mrzí mě, že se liga přerušila, přestože jsme dodržovali manuál

Od 3. října nehrají, pouze tvrdě trénují a čekají na povolení znovu hrát. Stoper Martin Šindelář doufá, že se brzy začne, protože tréninky jsou dost náročné. Aby ne, když se o víkendech nehraje a není se na co šetřit...

čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii