Generální partner
Světlý režim
15. leden 2020

Další remíza v přípravě, Trenčín-Karviná 0:0

Karvinští i ve třetím utkání zimní přípravy remizovali - ve středu se rozešli smírně s AS Trenčín, byť v zápase byli lepší. Problémem je stále koncovka.
AS Trenčín
středa 15.1.2020
0:0
(0:0)
Sihoť
Diváci: 0
MFK Karviná
Šemrinec – Slávik (49. Šulek), Križan, Kapuadi, Kohút – Koolwijk – Zubairu, Corryn – Van Kessel, Depetris (60. Letenay), Oduwa (53. Comvalius).
Neuman - Ndefe, Eduardo (46. Smrž), Stropek (70. Mrózek), Rundić - Bukata (65. Bielan), Hanousek (77. Zhelizko) - Galuška (46. Ba Loua), Steven (73. Tshibwabwa), Lingr (46. Vlachovský) - Macej (46. Jean Mangabeira).

Komentář

Na 160 km dlouhý výjezd vzal trenér Jarábek osmnáct hráčů do pole a dva brankáře. Nakonec dostali prostor všichni kromě gólmana Martina Pastornického. Karvinští byli v celkovém součtu lepším týmem, ale nevyhráli.

Na začátku utkání se ve vyložené šanci ocitl testovaný útočník Macej, který dostal prostor na hrotu útoku. Ovšem zblízka hlavou nabídnutou šanci nevyužil. Z dálky to zkoušel Bukata, jehož pokus nebyl marný. Fotbalisté MFK domácí Trenčín do žádných příležitostí nepouštěli s výjimkou dalekonosné štiplavé střely Oduwy, s kterou si však mladý Vladimír Neuman v karvinské bráně poradil.

Hosté ze Slezska mohli jít od vedení chvíli před koncem poločasu po moc hezké akci a narážečce Bukaty s Hanouskem. Zakončující Macej mířil výborně, ale ještě lepší zákrok vytasil brankář Šemrinec. Po desetiminutové přestávce vyběhli Karvinští se čtyřmi změnami. Zajímavou příležitost měl po hodině hry porci Vlachovského zakončující Hanousek, jenže jeho střelu zadáci Trenčína zblokovali.

Jedinou extra vážnou šanci si domácí vypracovali dvacet minut před koncem, ale centr do ideálního prostoru mezi hráče MFK domácí fotbalista neumístil hlavou mezi tři tyče. Rozhodnout mohl v závěru hlavou střídající mladík Tshibwawba, ale také nemířil přesně. V průběhu druhého dějství svěřenci Juraje Jarábka dosáhli dvou gólů, ale podle rozhodčích oba z ofsajdových pozic.

Ohlasy trenérů

Trenér Juraj Jarábek: „Trenčín jsme měli porazit! Opět jsme se přesvědčili, že bez kvalitního zakončení to zkrátka nepůjde. Jsem spokojený s předvedenou hrou, nechyběla tam organizace s postupnou přípravou útoku. Lepší byl pochopitelně první poločas, ten byl velmi dobrý. Druhá půle se rozkouskovávala častým střídáním. Musím pochválit brankáře Neumana i ostatní mladé hráče. Ukázali perspektivu pro celý klub a moc mě to těší.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo