Generální partner
Světlý režim
5. květen 2012

Dvě slepené branky rozhodly o vítězství Sokolova

MFK OKD Karviná v utkání 26. kola druhé ligy nestačil na domácí Sokolov, který díky dvěma brankám Metelky v 70. a 77. minutě zvítězil 2:0.
Baník Sokolov
sobota 5.5.2012
2:0
(0:0)

Diváci: 1102
MFK Karviná
Buček - Dřížďal (25. Blažek), Dvorník, Vondráček, Hanzlík - Hrošovský (34. Vrtělka), Čada, Metelka, Vaněček - Dvořák (81. Benda), Strnad
Paleček - Hrtánek, Hoffmann, Bolf, Knötig - Ciku (61. Presl), Savič (76. Vrána), Jursa, Gonda (70. Bartošák) - Vladavič - Juřena
Branky: 70. Metelka, 77. Metelka.
ŽK: 30. Vaněček, 34. Vrtělka - 43. Gonda.
Rozhodčí: Hrubeš - Štěrba, Zeman, DS Severýn.

Komentář

V hornickém derby 26. kola druhé ligy přivítal čtvrtý Baník Sokolov šestý MFK OKD Karviná. Hlavní trenér Karviné Marek Kalivoda sáhl k jediné změně k sestavě, na hrotu útoku nahradil Vránu mladý Juřena, zimní posila z ostravského Baníku.

Fotbalisté Karviné odehráli utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním dějství mělo mužstvo trenéra Kalivody herně navrch, ale převahu nedokázalo zúžitkovat ve vedoucí gól.

Zlom v utkání nastal v 70. minutě. Karviná odvrátila rohový kop jen před kopačky na hranici vápna stojícího Metelky a ten technickou střelou nedal Palečkovi šanci - 1:0.

O sedm minut později bylo rozhodnuto. Strnad přesnou přihrávkou mezi obránce vysunul Metelku, který se před osamoceným Palečkem nemýlil - 2:0.

Za nepříznivého vývoje utkání Karviná otevřela hru, ale před brankou domácího Sokolova se nedokázala prosadit. Naopak Baník mohl ještě vedení navýšit, ale stoprocentní příležitosti zahodil. MFK OKD Karviná podlehl Baníku Sokolov 0:2 a zůstává na šesté místě tabulky.

Rozhovory Rozhovory
ne 15.11. | redakce

Lukáš Čmelík: Z kabiny je cítit dobrá nálada

V prvním rozhovoru Lukáš Čmelík vychvaluje svůj nový klub, přidává názor na českou ligu a prozrazuje, s kterými hráči aktuálního kádru už v minulosti hrál v jednom týmu...

st 11.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - TOMÁŠ OSTRÁK

Dvacetiletý šikula Tomáš Ostrák patří německému Kolínu nad Rýnem, nyní je ovšem v Karviné na ročním hostování a daří se mu skvěle. Je důležitým článkem základní sestavy, navíc byl premiérově povolán do reprezentační jednadvacítky.

so 31.10. | redakce

Martin Šindelář: Mrzí mě, že se liga přerušila, přestože jsme dodržovali manuál

Od 3. října nehrají, pouze tvrdě trénují a čekají na povolení znovu hrát. Stoper Martin Šindelář doufá, že se brzy začne, protože tréninky jsou dost náročné. Aby ne, když se o víkendech nehraje a není se na co šetřit...

čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:30
FC Viktoria Plzeň
MFK Karviná
×
Dnes v 18:30
FC Viktoria Plzeň
MFK Karviná