Generální partner
Světlý režim
4. únor 2015

Gólová norma splněna, Karviná vyhrála 4:1

Čtvrtá výhra v řadě a opět minimálně čtyři nastřílené góly. Svěřenci Jozefa Webera zdolali ve středu odpoledne třetiligový tým HFK Olomouc 4:1.
MFK Karviná
středa 4.2.2015
4:1
(2:0)

Diváci: 0
1. HFK Olomouc
Lipčák - Leibl, Cverna, Jovanović, Knötig (46. Hatok) - Vaněk (63. Růžička), Duda - Castanier, Kurušta, Limanovský - Komenda (63. Puchel).
Mucha - Hlavica, Lukášek (46. Drbal), Lysoněk, Můčka (54. Buček) - Dvořák, Bača (62. Bořil) - Buček (46. Blažkovský), Bernard, Varaďa (62. Šuba) - Kostorek.
Branky: 23. a 79. Castanier, 8. Kurušta, 58. Cverna - 62. z pen. Kostorek

Komentář

Domácí tým měl celé utkání pod kontrolou. První gól vstřelil už v osmé minutě Lukáš Kurušta, který zůstal po rohovém kopu zcela osamocen na zadní tyči. Za dalších patnáct minut už to bylo o dva góly, když se prosadil Španěl Castanier. Karvinští byli aktivnější, ale i přesto musel gólman Lipčák řešit dvě těžší situace hostujícího týmu.

Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Krátce před hodinou hry si perfektně na míč po rohovém kopu naskočil Václav Cverna a syna karvinského asistenta Josefa Muchy Filipa překonal potřetí. Za několik minut přišlo zaváhání, když ve vápně fauloval Lukáš Duda a s nařízenou penaltou si lehce poradil Kostorek a zaznamenal tak čestný úspěch pro hostující tým.

V 79. minutě navýšil skóre na konečný stav znovu Castanier, kterého krásně do prázdné brány vybídl ke skórování rychlík Martin Limanovský. Karvinští tak opět splnili normu minimálně čtyř gólů na utkání, což se jim povedlo už počtvrté (Opava 4:3, Lokomotiva Petrovice 4:0, Žilina 9:3). Další utkání je čeká už v pátek v Katovicích.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo