Generální partner
Světlý režim
3. červenec 2010

Karviná nestačila na Ruch Radzionków

V dnešním dopoledním střetnutí změřila Karviná síly s polským druholigovým celkem z Radzionkowa. Domácí šli v prvním poločase do vedení, ale slepené góly v úvodu druhého dějství rozhodli o tom, že si Ruch odváží domů cenné vítězství 1:2.
MFK Karviná
sobota 3.7.2010
1:2
(1:0)

Diváci: 0
Ruch Radzionków
Branka: 40. Zoller

Komentář

Prvních deset minut se oba soupeři oťukávali. Jako první udeřili hosté hrající ve sněhobílých dresech. Ale Jarka nedokázal z jedenácti metrů nasměřovat míč do brány.

Ve 30. minutě bylo ještě hůře. Po hrubé individuální chybě se opět hostující Jarka prodral k míči, ale samostatný únik řešil tím nejhorším možným způsobem. Jeho střela by se jen tak tak vlezla do ragbyové brány.

Aby toho nebylo málo, další hrubka přišla o dvě minuty později a hráči Radzionkowa se ocitli v přečíslení dva na jednoho. První ránu skvěle zlikvidoval Kafka a následná dorážka skončila na dobře postavené obraně Karviné.

Lekci z produktivity uštědřili zelenobílí hostům ve 40. minutě. Ciku se elegantně zbavil zadáka a milimetrovou přihrávkou našel před opuštěnou bránou Zollera – 1:0.

Úvod druhé půle karvinským vůbec nevyšel. Ve 47. minutě si na centr za obranu naběhl Suker a tvrdou ránou k pravé tyči srovnal stav utkání – 1:1.

O pět minut později předvedl své kvality Gajewski, který táhlou střelou ke stejné tyči poslal Poláky do vedení – 1:2.

Vzápětí se pokusil s nepříznivým stavem něco udělat Knötig. Jenomže pumelice z dvaceti metrů prosvištěla nad břevnem.

Tři minuty před koncem se uvolnil v šestnáctce Ciku, ale jeho teatrální pád nechal hlavního sudího klidným – penalta se nepískala.

Poslední příležitost si vypracoval Marcel Pavlík, ale technická střela z hranice jedenácti metrů těsně minula tyč.

Další přípravné střetnutí odehraje MFK OKD Karviná v úterý 6. července. Od 17:00 hodin hostí na Městském stadionu celek Frýdku – Místku.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo