Generální partner
Světlý režim
25. leden 2012

Karviná podlehla Sigmě 3:0

Karviná ve středečním přípravném utkání na umělé trávě v areálu Androva stadionu podlehla Sigmě Olomouc 3:0.
SK Sigma Olomouc
středa 25.1.2012
3:0
(2:0)

Diváci: 152
MFK Karviná
1. pol.: Zlámal – Varadi, Škerle, Koutný, Hála – Navrátil, Heinz, Pospíšil, Hořava (6. Nepožitek), Podaný – Jirouš. 2. pol.: Zlámal – Janotka, Dreksa, Koutný, Vavřík – Schulmeister, Navrátil, Nepožitek, Pospíšil, Tomeček – Klesnil.
Paleček - Hrtánek, Mráz, Hoffmann (46. Cverna), Knötig - Ciku, Motyčka, Jursa, Bartošák - Fulnek (46. Legierski), Presl (59. Bartozel).
Branky: 41. Škerle, 43. Jirouš, 68. Klesnil.

Komentář

Asistenta a trenéra brankářů Marka Kalivodu mrzel závěr prvního poločasu. Do té doby držela Karviná s favorizovanou Sigmou krok. "Je škoda, že jsme dostali dva slepené góly v závěrečných minutách, které rozhodly o osudu utkání."

Poprvé defenzíva Karviné kapitulovala ve 41. minutě, rohový kop Nepožitka poslal do sítě Škerle. O dvě minuty později překonal Palečka Jirouš.

"Po změně stran jsme byli aktivnější, měli jsme i příležitosti na snížení nepříznivého stavu," uvedl Marek Kalivoda. Přesto Karviná kapitulovala potřetí v zápase, v 68. minutě se trefil po centru Tomečka Klesnil. "Výsledek odpovídá průběhu utkání," uzavřel trenér Kalivoda.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo