Generální partner
Světlý režim
13. květen 2012

Karviná ve Znojmě uhrála bod

Fotbalisté MFK OKD Karviná vybojovali v nedělním utkání 28. kola druhé nejvyšší soutěže bod ze hřiště 1.SC Znojmo za remízu 0:0.
1.SC Znojmo FK
neděle 13.5.2012
0:0
(0:0)

Diváci: 366
MFK Karviná
Hrubý - Hříbek, Avdič, Yonov (K). Sukup (85. Lukáš) - Mudra (59. Okleštěk), Lacko, Hnaníček, Cihlář - Mandula (59. Pacanda), Vašíček. Trenér: Bohumil Smrček.
Paleček – Hrtánek, Cverna, Bolf (K), Hoffmann – Ciku (72. Bartozel), Vladavič (80. Mišinský), Jursa, Gonda, Bartošák - Juřena (72. Vrána). Trenér: Marek Kalivoda.
ŽK: 43. Hříbek, 83. Yonov - 27. Bolf, 56. Bartošák.
Rozhodčí: Miroslav Zelinka - Roman Páral, Jan Paták.

Komentář

Šestá Karviná zajížděla ve 28. kole druhé ligy na půdu Znojma, které stále nemělo jistotu udržení. Podzimní vzájemné měření sil vyhrála Karviná 4:1.

Karvinští si vypracovali první šanci utkání, ve 3. minutě se vytáhl proti umístěné střele Bartošáka brankář Hrubý. V dalších minutách vidělo publikum vyrovnaný fotbal, bojovalo se především uprostřed hřiště. Obrana Karviné si v prvním poločase všechny znojemské výpady pohlídala

Krátce po změně stran si MFK vypracoval velkou příležitost, která málem vedla k vedoucí brance, ale Vladavić nedokázal propasírovat míč za záda Hrubého, i když byl ve výhodné pozici. Znojmo odpovědělo v 73. minutě, ale Hnaníček po zmatku v pokutovém území Karviné skóre neotevřel.

Závěr utkání byl v režii Karviné, která sevřela Znojmo před vlastním pokutovým územím, ale když Gonda v samotném závěru po přihrávce Bartozela těsně minul, skončilo utkání 1.SC Znojmo - MFK OKD Karviná bezbrankovou remízou

Rozhovory Rozhovory
ne 15.11. | redakce

Lukáš Čmelík: Z kabiny je cítit dobrá nálada

V prvním rozhovoru Lukáš Čmelík vychvaluje svůj nový klub, přidává názor na českou ligu a prozrazuje, s kterými hráči aktuálního kádru už v minulosti hrál v jednom týmu...

st 11.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - TOMÁŠ OSTRÁK

Dvacetiletý šikula Tomáš Ostrák patří německému Kolínu nad Rýnem, nyní je ovšem v Karviné na ročním hostování a daří se mu skvěle. Je důležitým článkem základní sestavy, navíc byl premiérově povolán do reprezentační jednadvacítky.

so 31.10. | redakce

Martin Šindelář: Mrzí mě, že se liga přerušila, přestože jsme dodržovali manuál

Od 3. října nehrají, pouze tvrdě trénují a čekají na povolení znovu hrát. Stoper Martin Šindelář doufá, že se brzy začne, protože tréninky jsou dost náročné. Aby ne, když se o víkendech nehraje a není se na co šetřit...

čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:30
FC Viktoria Plzeň
MFK Karviná
×
Dnes v 18:30
FC Viktoria Plzeň
MFK Karviná